.NET Developer (21535)

Brno
8/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Pro našeho klienta, jednu z největších poradenských společností ve svém oboru, kombinující nejlepší know-how z bankovnictví a finančního poradenství, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného .NET Developera s analytickým myšlení a znalostí objektového programování v jazyce C#. Zapojíte se do dynamického vývoje s kladeným důrazem na rychlou reakci na příležitosti v rámci Core businessu nebo legislativní změny. Ke své práci bude používat technologicky vyspělá řešení postavená na pokročilých technologiích a dostanete prostor pro realizaci vlastních nápadů a kreativní řešení.

Náplň práce
- práce nad databází Microsoft SQL Server
- úprava stávajícího softwaru
- vývoj zcela nového softwaru
- práce v týmu plném zajímavých osobností
- práce na projektech, které posunují hranice toho,
  jak klienti vnímají svět finančního poradenství
- FinTech je v DNA společnosti

Požadavky
- zkušenosti s vývojem webových aplikací
- zkušenosti s vývojem frontend / backend
- zkušenosti s vývojem a použitím ASP.NET a databázového systému MS SQL
- znalost objektového programování v jazyce C#
- analytické myšlení
- schopnost samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech
- schopnost týmové spolupráce

Výhody
- znalost MVC

Bonusy
- služební notebook a mobil
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní karta
- stravenky
- sick days
- Multisportkarta
- středeční oběd zdarma na pracovišti

Mám zájem, kontaktujte mě