PHP Developer (21552)

Praha
8/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
40%
120 000 CZK
Skvělá nabídka na dohled. Pro našeho klienta hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného PHP Developera s hlubokou znalostí PHP 7. Budete součástí agilního a přátelského týmu jednoho z největších telefonních operátorů u nás. Vaší pracovní náplní bude integrace stávajících PHP systému nového marketingového nástroje a okrajová tvorba microsite. Budete spolupracovat s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oblastí vývoje - od technologického oddělení přes Business. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a spoustu dalších zajímavých benefitů. Tenhle projekt si zamilujte. Těším se na vše profily.

Náplň práce
- integrace stávajících PHP aplikací do nového marketingového nástroje
- spolupráce s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oblastí vývoje
- agilní prostředí

Požadavky
- znalost databází (Oracle, Redis), SQL ORM
- znalost unit testování, Static Code analýzy
- zkušenosti s aplikační integrací (REST / SOAP)
- zkušenosti s tvorbou API designu
- Git (Bitbucker)
- zkušenosti s praktikami SCRUM, Jira, Confluence
- znalosti design petternů (Stateless SOLID, PSRx)

Mám zájem, kontaktujte mě