TIBCO Administrator (21592)

Praha
8/2020 (6m)
Kontrakt přes CP
20%
140 000 CZK
Mám jedinečnou příležitost pro zkušeného TIBCO Administrátora, který se na kontrakt přes CoolPeople zapojí do skvěle sehraného týmu zkušených profesionálů. Vaše práce bude spočívat v údržbě vývojového prostředí, na kterém běží platforma TIBCO Business Works a zajistíte její bezproblémový chod a dostupnost testerům, kteří na těchto prostředích testují nové funkcionality. Budete zodpovědný za instalaci nových funkcionalit a odstranění chyb v nové funkcionalitě. Můžete se těšit na přátelský tým zkušených profesionálů, flexibilní pracovní dobu s možností home office, moderní pracovní prostředí a zázemí přední Telco společnosti.

Náplň práce
- zodpovědnost za nahrávání nových balíčků SW (nové funkcionality dodané od vývojářů) na vývoj prostředí
- případné odstranění chyb v nové funkcionalitě
- nahrávání nových balíčků probíhá podle již aktuálně definovaných release notes

Požadavky
- zkušenosti s TIBCO Business Work
- znalost Oracle DB
- znalost Linux
- Enterprise Architekt

Mám zájem, kontaktujte mě