Fullstack Developer (21596)

Brno
10/2020
HPP Klient
100%
80 000 CZK
Vyznáte se v kompletním vývoji životního cyklu softwaru a chcete se podílet na vývoji unikátního produktu? Pro našeho klienta, českou společnost zaměřenou na oblast datové integrace pro klientelu z USA a Evropy, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného Fullstack Developera. Společně s týmem zkušených vývojářů budete pracovat na vývoji jedinečné platformy datové integrace, vývoji nových features, opravě bugů a vylepšování developerské infrastruktury. Můžete se těšit na možnost zcela vzdálené spolupráce, moderní pracovní zázemí stabilní české společnost se zahraniční klientelou a jedinečnou příležitost ovlivnit technologický stack, produkt a směr jeho vývoje.

Náplň práce
- vývoj interního produktu, platformy pro datovou integraci
- spolupráce s týmem na vývoji nových features, opravě bugů a vylepšování dev. infrastruktury
- vývoj a rozvoj architektury produktu s ohledem na výkon, udržitelnost i spolehlivost
- agilní metodika SCRUM/LEAN

Požadavky
- J2SE, J2EE
- VueJS, Primefaces, Eclipse, HTML, CSS, JavaScript
- Linux
- MySQL, Postgres, Oracle...
- zkušenosti se vzdálenou prací po VPN

Bonusy
- možnost ovlivnit technologický stack, produkt a směr vývoje
- neformální kultura
- pružná pracovní doba (10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné)
- 5 týdnů dovolené, birthday day + 3 sickdays ročně, jednou ročně pořádáme hackathon
- 3x ročně firemní akce (hory, voda)
- notebook, firemní mobil a tarif

Mám zájem, kontaktujte mě