Java Developer (21596)

Brno
10/2020
HPP Klient
100%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Dáváte přednost zajímavým výzvám před denní rutinou? Pojďte vyvíjet unikátní produkt pro našeho klienta, českou společnost zaměřenou na oblast datové integrace pro klientelu nejen z USA. Na HPP hledám zapáleného Fullstack Developera. Budete pracovat na vývoji interní platformy datové integrace, vývoji nových features, opravě bugů a vylepšování developerské infrastruktury. Oceníte zejména remote přístup, práci se zahraniční klientelou a jedinečnou příležitost ovlivnit technologický stack, produkt a směr jeho vývoje.

Náplň práce
- vývoj interního produktu, platformy pro datovou integraci
- spolupráce s týmem na vývoji nových features, opravě bugů a vylepšování dev. infrastruktury
- vývoj a rozvoj architektury produktu s ohledem na výkon, udržitelnost i spolehlivost
- agilní metodika SCRUM/LEAN

Požadavky
- J2SE, J2EE
- VueJS, Primefaces, Eclipse, HTML, CSS, JavaScript
- Linux
- MySQL, Postgres, Oracle...
- zkušenosti se vzdálenou prací po VPN

Benefity
- možnost ovlivnit technologický stack, produkt a směr vývoje
- neformální kultura
- pružná pracovní doba (10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné)
- 5 týdnů dovolené, birthday + 3 sickdays ročně, jednou ročně hackathon
- 3x ročně firemní akce (hory, voda)
- notebook, firemní mobil a tarif