Fullstack Developer (21601)

Brno
9/2020
HPP Klient
20%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete posunout své znalosti v Reactu a TypeScriptu tím pravým směrem a komunikace s okolním světem v anglickém jazyce pro Vás není problém? Pro našeho klienta, softwarovou společnost vyvíjející své produkty především pro zahraniční zákazníky, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného Fullstack Developera se zápalem pro moderní technologie. Společně s týmem zkušených kolegů se zapojíte se to kompletního vývoje moderní webové aplikace z oblasti ITSM. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, tým skvěle sehraných a motivovaných odborníků a flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Náplň práce
- vývoj webové aplikace z oblasti ITSM
- vývoj probíhá pomocí moderních technologií (React&Redux, Typescript,
  WebComponents, Jest, Docker, Kotlin, Consul, Spring Boot)

Požadavky
- zkušenosti s vývojem v Reactu a Typescriptu
- zkušenosti s programováním frontendu v moderních
  frameworcích (napr. React, Angular, Vue…)
- ochota učit se nové jazyky
- chuť překonávat nové výzvy
- dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

Bonusy
- neformální prostředí
- přátelská atmosféra
- 30 dní dovolené
- výuka jazyků v pracovní době
- firemní školení
- 13. plat
- sick days
- cafeteria