Database Programmer (21602)

Brno
9/2020
HPP Klient
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte zajímavou a smysluplnou práci v moderní české společnosti, která již více než 20 let plní veškerá očekávání a požadavky svých zákazníků? Pro našeho klienta, který se zabývá širokým spektrem automatizace, elektrotechniky, robotizace a mechanických řešení na klíč, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného Programátora Databází s analytickým myšlením a proaktivním přístupem k přidělené práci. Zapojíte se do vývoje jedinečného softwaru pro sběr a prezentaci dat. Budete se podílet na optimalizaci databází včetně administrátorské správy, tvorbě technické dokumentace a servisu zařízení. Můžete se těšit na velice zajímavou práci s možností využití moderních technologií, flexibilní pracovní dobu a jedinečnou možnost odborného vzdělání, rozvoje a profesního růstu.

Náplň práce
- vývoj software pro sběr a prezentaci dat
- vývoj a optimalizace databází (T-SQL) včetně administrátorské správy
- uvádění aplikací do provozu
- tvorba technické dokumentace
- analýza technického řešení
- servis a údržba řešení
- spolupráce s ostatními útvary společnosti
- komunikace a spolupráce se zákazníkem

Požadavky
- aktivní přístup k práci
- analytické myšlení
- ochota cestovat a rozvíjet své dosavadní zkušenosti
- schopnost týmové spolupráce
- řidičské oprávnění skupiny B
- minimálně pasivní znalost AJ
- časová flexibilita

Výhody
- znalost moderních technologií (PostgreSQL /JAVA /HTML5 /Hadoop

Bonusy
- zajímavá práce na moderních technologiích
- moderní pracovní prostředí
- možnost odborného vzdělání, osobního rozvoje a profesního růstu
- příspěvky na stravování
- týden dovolené na víc
- pružné rozvržení pracovní doby