PHP Developer (21676)

Brno
9/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
20%
70 000 CZK
Pro našeho klienta, předního dodavatele webových aplikací, internetových stránek a systémů pro správu veřejných zakázek, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného PHP Developera s dobrou znalostí vývoje v PHP 7 a Symfony frameworku. Zapojíte se do sehraného týmu zkušených vývojářů, kteří pracují na vývoji certifikovaných elektronických nástrojů pro správu veřejných zakázek. Můžete se těšit na moderní a přátelské pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a přístup k těm nejmodernějším technologiím.

Náplň práce
- vývoj certifikovaných elektronických nástrojů pro správu veřejných zakázek
- vývoj řešení pro uveřejňování a obchodování zveřejněných zakázek
- budete se věnovat se strategickým projektům
- budete se podílet na konzultacích a vzdělávání klientů za účelem zefektivnění procesů

Požadavky
- PHP 7
- Symfony 3.4
- PostgreSQL 9.6/10/11
- Docker, Elasticsearch, cloudové služby
- Javascript, HTML
- GIT
- zkušenosti s návrhem architektury, REST API

Výhody
- zkušenosti se Symfony 4

Benefity
- možnost používat moderní technologie
- práce na řešeních, které využívá více jak 40 % trhu
- vzdělávací pátky, podpora při účasti na konferencích
- příjemné kanceláře v M-Paláci s výhledem na Špilberk
- přátelské prostředí, stabilitu a zázemí renomované společnosti
- možnost práce z domova
- notebook
- stravenky
- 5 týdnů dovolené

Mám zájem, kontaktujte mě