PHP Developer (21720)

Hradec Kralove, Ostrava, Pardubice
9/2020
HPP Klient
50%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro významného dodavatele komplexních řešení v oblasti informačních a geoinformačních technologií, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného PHP Developera s alespoň základní orientací v prostředí Linux a v již existujícím kódu. Zapojíte se vývoje komplexních řešení a pomůžete s vývojem uživatelských webových aplikací s důrazem na moderní, intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí s přátelskou firemní kulturou, flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu a tvůrčí práci s moderními technologiemi.

Náplň práce
- vývoj uživatelských webových aplikací s důrazem na moderní,
  intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní
- budete mít možnost zapojit se do údržby a vývoje celofiremních technologií
- budete přispívat do používaných veřejných open source technologií

Požadavky
- praktická zkušenost s vývojem webových aplikací
- inovativní myšlení a otevřený přístup k novým technologiím
- týmový hráč s povědomím o agilním způsobu vývoje
- znalost Symfony, Doctrine, Composer, PHP 7, Git, PostgreSQL
- alespoň základní orientace v prostředí Linuxu (CentOS)
- schopnost orientace v již existujícím kódu

Výhody
- orientace na poli webových služeb (REST, SOAP)
- znalost API Platform frameworku
- zkušenosti s Gitlab a Azure DevOps
- zkušenosti s protokoly OAuth2, SAML2, OpenID
- základní znalost Ansible a skriptování v Bashi

Bonusy
- tvůrčí práce s moderními technologiemi
- velký prostor pro seberealizaci
- přátelská firemní kultura a uvolněné pracovní prostředí
- flexibilní pracovní doba s občasnou možností práce z domu
- adekvátní finanční ohodnocení, bonusy
- vzdělávací kurzy, školení, podpora jazykového vzdělání
- notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta
- 5 týdnů dovolené
- Sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti
- Linux friendly prostředí