Frontend Developer (21721)

Praha
8/2020
Kontrakt Klient
40%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na kontrakt k našemu klientovi, který svým zákazníků poskytuje moderní a rozsáhlé datové sklady a zároveň jim pomáhají šikovnými BI aplikacemi těmto datům porozumět, hledám zkušeného a ambiciózního Frontend Developera schopného pracovat jako aplikační architekt při vývoji nových funkcionalit aplikace pro vizualizaci síťových databází, která se využívá například v oblasti vizualizace finančních toků při odhalování organizovaného zločinu a praní špinavých peněz. Jako JS Architect budete také poskytovat konzultace a mentoring týmu vývojářů pracujících na vývoji jedinečného automatizovaného testovacího nástroje. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, širokou škálu velice zajímavých projektů a flexibilní pracovní dobu se možností až 40% home office.

Náplň práce

- vývoj front-end aplikace pro vizualizaci síťových databází

- poskytování mentoringu a konzultací týmu vývojářů pracujících na vývoji

  automatizovaného testovacího nástroje pro framework Oracle APEX

- spolupráce na návrhu a vývoji pluginů

- refactoring existujících record/replay pluginů

- přepis do TypeScript

Požadavky

- schopnost pracovat jako aplikační architekt při vývoji nové funkcionality

- příprava práce pro ostatní kolegy

- code review

- komunikace a prezentace řešení pro vývojový tým i zákazníky

- schopnost rychle se orientovat v různých JS knihovnách a frameworcích

- schopnost dodávky kvalitního kódu (strukturovaný, dokumentace jako součást kódu, ...)

- zkušenost s Agilním vývojem + praktický a flexibilní přístup k řešení problémů

Výhody

- zkušenosti s Angular a TypeScript

Bonusy

- start-up prostředí

- hezké střešní kanceláře, P4 Zelený pruh

- home office (2 dny v týdnu standard + dle dohody)

- bike friendly

- odměna 1,5 násobek měsíční fakturace