BI Team Leader (21724)

Ostrava
8/2020
HPP Klient
40%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chcete uplatnit své analytické a organizátorské schopnosti? Mám pro vás nabídku projektu, který se zabývá využitím Business Intelligence pro konkrétní potřeby klientů. Používá nejnovější technologie, např. umělou inteligenci a inovativní produkty Oracle, Microsoft a IBM. Náplní vaší práce na HPP bude primárně vedení BI týmu, aktivní účast na rozvoji BI / DWH řešení a odpovědnost za plnění dohodnutých KPI. Můžete se těšit na skvěle sehraný tým, krásné prostředí v moderních kancelářích a start-up prostředí.

Náplň práce
- vedení BI / DWH týmu
- koordinace týmové práce
- komunikace s KAM a PM v oblasti přebírání a doručování úkolů
- pracovat na rozvoji všech členů týmu, posilovat pracovní morálku
- řešit problémy a nacházet schůdná řešení
- navrhovat odměny a změny mezd pro členy týmu
- aktivně se účastnit na rozvoji BI / DWH řešení
- odpovídat za plnění dohodnutých KPI s důrazem na včasnou eskalaci problémů

Požadavky
- dobré organizační schopnosti
- práce s některým ze systémů: Oracle BI, Oracle, Power BI, MySQL
- prokazatelná praxe jako programátor / analytik BI / DWH
- sběr podkladů pro řešení technických požadavků od zákazníků
- znalost češtiny/slovenštiny
- AJ technická

Výhody
- znalost retailového prostředí

Bonusy
- start-up prostředí
- moderní kanceláře
- HO 2 dny v týdnu standard + dle dohody