SAP Consultant (21759)

Ostrava
9/2020
HPP Klient
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jste zkušený SAP konzultant v modulu SD se znalostí standardních procesů v S/4 HANA? Chtěli byste práci, která je současně challenge a zároveň nabízí možnost se dále vzdělávat? Náš přední klient, mezinárodní společnost zabývající se vývojem systémových řešení, provozem aplikací a datovou analytikou, aktuálně hledá na HPP právě vás. V této roli se přidáte k šikovnému SAP týmu podílejícímu se na řízení podnikových zdrojů v reálném čase. Kromě jiného se můžete těšit na neformální akce se skvělými kolegy, služební vůz a nejrůznější partnerské benefity. Nenechte si tuto příležitost utéct a pošlete mi své CV ještě dnes.

Náplň práce
- analýza stávajících procesů zákazníka a jejich nastavení
- návrh optimalizace procesů ve standardech S/4 HANA
- příprava cenových nabídek schválených řešení vč. požadavků na vývoj
- vytváření Detail Designu pro potřeby realizace řešení
- konzultace změnových požadavků s vývojovým týmem a zákazníkem
- vytváření technické dokumentace pro key users na straně zákazníka

Požadavky
- praxe s SD modulem nejen v roli key user
- znalost standardních procesů v S/4 HANA
- analytické dovednosti při designu řešení se zákazníkem
- zkušenost s debuggingem či programování v ABAP
- komunikační dovednosti a dobrou znalost češtiny nejen pro vedení vývojového týmu, ale i pro budování partnerství se zákazníkem
- ochota cestovat v rámci ČR

Výhody
- zkušenost přímo z implementačních projektů
- znalost modulu MM

Benefity
- služební vůz
- jazykové kurzy
- podpora rozvoje hard-skills, soft-skills a získávání certifikací
- formální i neformální akce
- sportovní závody, teambuildingy, cestovatelské večery, deskohraní, akce pro děti a rodinu
- 5 týdnů volna
- 3 sickdays při nástupu
- Multisport karta za 350 Kč měsíčně, stravenky
- mobilní telefon s neomezeným tarifem a 5 GB dat i pro soukromé účely
- partnerské benefity sport přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto
- příspěvek na penzijní připojištění