React Developer (21765)

Praha
9/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
60%
150 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Skvělá nabídka na dohled. Pro našeho klienta hledáme na kontrakt přes CoolPeople zkušeného React Developera se znalostí PHP. Stanete se součástí agilního a přátelského týmu jednoho z našich největších klientů. Vaší pracovní náplní bude spolupráce na plánovaném přechodu frontend části z PHP do Reactu. Budete spolupracovat s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oblastí vývoje. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a spoustu dalších zajímavých benefitů. Tenhle projekt si zamilujte. Těším se na vše profily.

Náplň práce
- přechod stávající aplikace do Reactu (jako single page aplikace)
- převádění kód PHP do React+Redux
- ovlivňování nových nástrojů, návrhových vzorů a stylů kódů, které mají být přijaty

Požadavky
- znalost React + Redux
- znalost PHP 7+
- znalost databází SQL, ORM
- zkušenosti v integraci aplikací přes REST, SOAP
- Git, Bitbucket
- Angličtina B1

- dobrý přehled design patternů, např. Dependency injection, Stateless, SOLID
- znalost PSRx
- UI

Benefity
- HO přes 50%
- spolupráce s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oblastí vývoje
- agilní prostředí
- stabilní tým a skvělé neformální prostředí
- možnost využití vlastního HW