.NET Platform (21815)

Hradec Kralove, Pardubice
10/2020
HPP Klient
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Využijte jedinečné příležitosti na seberealizaci v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem na středoevropských trzích. Sháním motivovaného Progress Developera na HPP pro našeho klienta, předního dodavatele softwaru pro poskytovatele zdravotní péče. V této roli budete mít za úkol vyvíjet moduly moderního nemocničního informačního systému. Těšit se můžete na širokou škálu benefitů, mimo jiné nadstandardní lékařskou péči, teambuilding v podobě nejrůznějších společenských akcí a extra dovolenou. Zašlete nám svůj životopis ještě dnes a buďte mezi prvními zájemci.

Náplň práce

- vývoj modulů moderního nemocničního informačního systému

- efektivní komunikace s interním týmem

- součást řešení pro zákazníky z celé ČR

Požadavky

- C#

- .NET framework

- Progress

- MS SQL

- Progress

- angličtina A1+

Benefity

- 5+1 týdnů dovolené

- 5 sickdays

- každoroční navyšování základních mezd o míru inflace

- příspěvek na penzijní připojištění

- moderní technické vybavení

- příjemný pracovní kolektiv

- pružná pracovní dobu

- roční prémie při splnění plánu

- nadstandardní preventivní lékařská péče, očkování

- stravenky a poukázky na sportovní aktivity

- kurzy angličtiny

- společenské akce pro zaměstnance