IT Analyst (21823)

Praha, Brno, Bratislava
9/2020 (9m+)
Kontrakt Klient
100%
100 000 CZK
Máte analytické myšlení a profesionální komunikace mezi businessem a týmem programátorů vám nedělá sebemenší problém? Na kontrakt k našemu klientovi, který vyvíjí B2B a B2C online market s ojetými vozy po celé Evropě, hledám zkušeného IT Analytika se zkušeností s agilním vývojem. Vaším úkolem bude analýza a sběr požadavků ze strany klientů a zajištění bezproblémového chodu navržené aplikace. Tyto informace budete dále poskytovat business a vývojovým týmům tak, aby při vývoji nenastal problém a vše odpovídalo požadavkům. Můžete se těšit na spoustu různorodé práce v dynamické společnosti se skvělou atmosférou, sehraným týmem nadšených profesionálů, kteří Vám předají své know-how, moderně vybavené kanceláře v centru Prahy a flexibilní pracovní dobu s možností 100% home office.

Náplň práce
- analýza požadavků klientů
- tvorba technických zadání pro programátory (musíte rozumět jak byznys, tak IT řeči)
- budete zastávat roli konzultanta, musíte mít tedy přehled o celém projektu
- kontrola správné funkčnosti aplikace
- možnost podílení se na návrhu databázového modelu, API mezi aplikacemi

Požadavky
- analytické a logické myšlení, pečlivost
- analytické myšlení a klientsky orientovaný přístup
- výborné komunikační schopnosti
- znalost principů technologií (AWS, React JS, PHP,
  SQL i NOSQL databáze, REST API, ElasticSearch, Message Queues atd.)
- zkušenosti s agilním vývojem SW (metodika Scrum apod.)

Benefity
- velice zajímavá a různorodá práce
- možnost být u zrodu něčeho nového a velmi zajímavého
- moderní kanceláře v centru Prahy (zastávka metra a tramvaje je hned za rohem)

Mám zájem, kontaktujte mě