Database Specialiast (21828)

Ostrava
9/2020
HPP Klient
75%
70 000 CZK
Hledáte zajímavé projekty, u nichž se nebudete nudit? Na kontrakt ke klientovi, který patří k předním dodavatelům internetových řešení, sháním zkušeného databázového specialistu. Se skvělým týmem odborníků budete vytvářet a dolaďovat relační databáze na platformě MS SQL, poskytovat support programátorům a předcházet vzniku technickým problémům. Můžete se těšit na přátelskou a neformální atmosféru, náležité ocenění výsledků a mnoho dalších výhod.

Náplň práce
- tvorba relačních databází na platformě MS SQL
- ladění databází s ohledem na výkon
- propojování internetových obchodů s ekonomickými systémy
- technická podpora pro programátory
- analýza a řešení technických problémů
- prevence vzniku technických a bezpečnostních problémů

Požadavky
- vynikající znalost principů relačních databází
- dobrá znalost Transact SQL
- znalost jiných databázových systémů, např. MySQL nebo Oracle
- znalost XML, XSLT, XSD
- znalost prostředí .NET(C#), ASP.NET, webové služby
- schopnost pracovat v týmu a komunikovat
- zodpovědnost

Výhody
- UML
- analytický přístup k řešení problémů
- chuť na sobě neustále pracovat

Benefity
- přátelská, neformální atmosféra
- možnost přeškolení

Mám zájem, kontaktujte mě