Linux Administrator (21845)

Praha
9/2020
HPP Klient
20%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, předního systémového integrátora a dodavatele informačních technologií, hledám na HPP Linux Administrátora s dobrou orientací v provozu třívrstvých aplikací. Budete se podílet na instalaci, konfiguraci a správě aplikačního softwaru, monitoringu provozu a vyhodnocování logů aplikačních řešení a tvorbě potřebné technické dokumentace. Můžete se těšit na zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti s přátelskou atmosférou a kolegy, kteří jsou vždy ochotni pomoci a spolupracovat, flexibilní pracovní dobu a možnost home office

Náplň práce
- instalace, konfigurace a technická správa aplikačního SW
- monitoring provozu a vyhodnocování logů aplikačních řešení
- odhalování výkonnostních limitů automatizace implementace
  aplikačních řešení, psaní skriptů
- správa technické dokumentace, vzdálených přístupů,
  prostředí zákazníků a jejich konfigurace

Požadavky
- orientace v provozu třívrstvých aplikací
- správa serverů Apache, Tomcat
- znalost serverových operačních systémů Windows a Linux či Unix
- znalost DB Oracle a MS SQL na úrovni SQL skriptů
- schopnost pracovat s docker images
- zkušenosti s analýzou logů
- inovativní myšlení
- ochota k dalšímu vzdělávání

- znalost skriptovacího jazyka (např. Bash, Groovy, Python, PoweShell)
- znalost monitorovacích nástrojů
- schopnost orientovat se síťové infrastruktuře vysoce dostupného řešení

Benefity
- moderní pracovní prostředí v blízkosti metra
- flexibilní pracovní doba
- možnost občasného home office