Angular Developer (21847)

Praha
9/2020
HPP Klient
25%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste motivovaný a ambiciózní Angular vývojář a chtěli byste spolupracovat s dalšími front-end profesionály? Zapojte se do vývoje front-endu nové enterprise webové aplikace z oblasti správy dokumentů. Budete pracovat na vývoji webové aplikace v Angularu 7 a výše, optimalizovat aplikace a spolupracovat s pečlivými kolegy na návrhu UX/UI. Pracovat budete na HPP a můžete se těšit na přátelský tým a možnost být u startu zbrusu nového projektu. Těším se na vaše životopisy!

Náplň práce

- vývoj webové aplikace v Angularu 7+

- optimalizace aplikace do responzivního designu

- spolupráce na návrhu s kolegy na back-endu

- spolupráce se na návrhu UX/UI

Požadavky

- Angular od verze 2 a výše

- dobrá znalost HTML5, CSS3

- TypeScript

- JavaScript

Výhody

- znalost dalšího programovacího jazyka, např. Java nebo C#

Benefity

- možnost být u začátku nového projektu

- stabilní zázemí silné společnosti

- flexibilní pracovní doba s možností HO

- benefity formou Cafeteria systému

- zkušený, přátelský tým

- možnost učit se od pravých front-end profesionálů