Automation Tester (21848)

Praha
9/2020
HPP Klient
10%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Zajímáte se o nové technologie v oblasti testování a automatizace? Vyznáte se v nástrojích jako jsou JIRA a SoapUI? Mám pro vás unikátní nabídku na HPP u našeho klienta, který posiluje svůj tým testerů pro vývoj moderní aplikace pro správu dokumentů. V roli budete s týmem skvělých lidí tvořit testovací scénáře, připravovat zátěžové testy a dělat výstupní dokumentaci. Můžete se těšit na přátelskou atmosféru a vždy zajímavou práci, ve které se nemusíte bát rutiny. Těším se na vaše životopisy.

Náplň práce
- příprava a tvorba testovacích scénářů
- příprava automatizovaných a zátěžových testů
- tvorba výstupní dokumentace
- práce v bug tracking nástroji JIRA
- spolupráce s technickým týmem pro vývoj produktů

Požadavky
- zkušenosti s testováním webových portálů a služeb
- znalost SoapUI a praktická zkušenost s testováním API rozhraní
- praktická znalost JIRA, filtry a dashboardy
- znalost SQL
- schopnost čtení logů
- znalost základních UNIX příkazů
- základní znalost objektově orientovaného programování

Výhody
- zkušenosti s nástroji pro evidenci a exekuci testů
- Cypress

Benefity
- možnost práce s nejnovějšími technologiemi
- přátelské zázemí ve stabilní společnosti
- skvělý tým zkušených profesionálů