IT Analyst (21850)

Praha
9/2020
HPP Klient
110 000 CZK
Jste zběhlí v UML a analytické činnosti? Přáli byste si pracovat s týmem, který spolupracuje jako dobře seřízené hodinky? Pro vývoj nové cloud enterprise aplikace z oblasti správy dokumentů a dočasnou údržbu stávajících DMS aplikací hledám IT analytika, který vyhledává výzvy. Čeká vás tvoření JIRA tasků, datové modelování a převzetí kompletního business zadání. Těšit se můžete na špičkové kolegy a práci v příjemném prostředí poblíž metra.

Náplň práce
- tvorba zadání pro vývojáře v podobě JIRA tasků
- převzetí business zadání a rozpracování architektonických návrhů do hlubšího technického designu, který bude srozumitelný pro vývojáře
- práce na nově vznikajícím systému
- technická znalost modulů systému
- definice rozhraní jednotlivých služeb
- datové modelování

Požadavky
- znalost UML, Enterprise Architect – schopnost číst a tvořit dokumentaci
- znalost principů SOA
- analytické myšlení, schopnost navrhovat služby
- Git, BitBucket
- Java 8 a vyšší
- Spring Boot, Spring Cloud
- Angular 9
- Databáze MS SQL, Oracle, PostgreSQL ELK Stack

Výhody
- zkušenost s programováním
- Apache, Tomcat
- Netflix Eureka, Zuul
- Rabbit MQ
- Jira, Confluence

Benefity
- příjemné prostředí
- moderní prostory
- v blízkosti metra

Mám zájem, kontaktujte mě