.NET Developer (21851)

Praha
9/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte bohaté zkušenosti s vývojem na platformě .Net? Pro našeho klienta, který vyvíjí novou a moderní platformu pro zábavní průmysl, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného .Net Developera s dobrou znalostí objektově orientovaného programování a SQL. V rámci týmu zkušených vývojářů se budete podílet na rozvoji webu na platformě Kentico a spolupracovat na doručení roadmapy aktivit souvisejících s rozvojem webových aplikací v Top kvalitě. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí a technologie, tým profíků se zápalem pro vývoj, spoustu inovativních produktů a flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Náplň práce
- spolupráce s produktovým vlastníkem na doručení roadmapy aktivit souvisejících s rozvojem webových aplikací v požadovaném čase, kvalitě a ceně
- rozvoj webu na platformě Kentico v rámci týmu vývojářů pod vedením TechLeadera a s ohledem na postupy a nástroje definované TechLeaderem
- zapojení do změn technického charakteru (např. upgrady platformy Kentico, změny v integracích atd.)
- zapojení do kompletního cyklu vývoje produktů, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí
- komunikace s členy týmu
- osobní rozvoj v oblasti platformy Kentico a přidružených technologií
- zajištění a udržování aktuální dokumentace k dodaným produktům
- součinnost při správě webové aplikace, odhalování příčin chyb
- primární fokus na web na platformě Kentico a systémy nezbytné pro provoz webu

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání a 3 roky praxe v oboru
- dobrá znalost objektově orientovaného programování (ideálně C# .NET MVC)
- dobrá znalost SQL
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativní znalost anglického jazyka

Výhody
- zkušenosti s vývojem webových aplikací
- zkušenosti s platformou Kentico
- zkušenosti s MS SQL
- znalosti JavaSriptu, REACTu nebo jiných frontendových technologií
- ochota poznávat nové technologie a učit se nové přístupy
- zkušenosti s agilními přístupy a s nástrojem JIRA nebo podobným

Benefity
- 5 týdnů dovolené, sick days,
- FIT program
- firemní kantýna, kde jsou denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy nebo dezerty
- mobilní telefon
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- stravenky/příspěvek na stravování
- vzdělávací kurzy, školení