UX Specialist (21874)

Praha
9/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Hledáte smysluplnou práci, kde můžete na plno využít svůj potenciál a grafické cítění? Pro přední bankovní společnost působící na českém a slovenském trhu, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného UX Specialistu. Stanete se důležitým členem týmu, který pracuje na tvorbě zadání na úpravy svěřených webů a aplikací. K zadání vyrobíte grafické návrhy, wireframy nebo rovnou funkční prototyp a budete zodpovědní za prezentaci své práce. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, spoustu smysluplné a kreativní práce a flexibilní pracovní dobu s možností home office

Náplň práce
- spolupráce na tvorbě zadání úprav svěřených webů a aplikací
- tvorba grafických návrhů, wireframů nebo rovnou funkčních prototypů
- budete zodpovědní za prezentaci své práce
- zodpovědnost za údržbu konzistence a uživatelské přívětivosti napříč jednotlivými weby a aplikacemi
- budete přicházet s vlastními nápady na úpravy a vylepšení svěřené oblasti a pracovat na tom,
  aby byly realizovány

Požadavky
- zájem o obor UX, znalost základních UX principů a zkušenosti z praxe či studia
- zkušenosti s prací s grafickými programy (Adobe Photoshop, Illustrator, GIMP)
- znalost programů Axure, Sketch, InVision, Balsamiq
- poradíte si s vytvořením wireframu i funkčního prototypu
- základní orientace v HTML a CSS
- schopnost rozlišit potřeby uživatelů desktopové a mobilní verze aplikace
- spolehlivost a organizovanost, schopnost si práci naplánovat,

Benefity
- smysluplná práce, kde můžete využít svůj potenciál
- propracovaný systém vzdělávání
- flexibilní pracovní doba s možností home office
- štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- Cafeterie s vlastním výběrem využití (MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená)
- stravenky
- dovolená 25 dní v roce
- 5 dní sick days

Mám zájem, kontaktujte mě