Windows Administrator (21885)

Praha
10/2020
HPP Klient
20%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Máte bohaté zkušenosti se správou Windows serverů a operačního systému Unix? Pro našeho klienta z bankovního sektoru, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného Windows Administrátora. Budete odpovědný za zpracování dat v produkčním systému Telematika. Budete dohlížet na dodržení procesu zpracování dat, jejich dodávku z/do ostatních aplikací a systémů. V případě potřeby se budete podílet na optimalizaci tohoto procesu. Můžete se těšit na perspektivní, zajímavou a motivující práci s výraznou podporou profesního růstu a seberealizace, flexibilní pracovní dobu a možnost využití občasného home office.

Náplň práce
- zodpovědnost za provoz a podporu přenosu soborů pomocí aplikace CFT, SFTP a FTPS
- zodpovědnost za provoz a podporu interních aplikací TLMQ CR/SK
- analýza a řešení provozních událostí / problémů nebo požadavků na svěřených
  aplikacích a infrastruktuře
- spolupráce na interním vývoji a projektech s business analytiky, IT architekty a
  dalšími IT a business uživateli

Požadavky
- znalost OS Windows Server
- pokročilou znalost operačního systému Unix
- zkušenost se skriptováním v bash, ksh, Powershell
- znalost MS SQL
- základní znalost IIS
- základní znalosti ITIL
- analytické schopnosti
- komunikace v českém/slovenském jazyce
- anglický jazyk (minimálně úroveň B1)
- samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Benefity
- silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny
- perspektivní, zajímavá a motivující práce
- výrazná podpora profesního růstu a seberealizace
- moderní pracovní prostředí, osobní přístup
- až 6 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na volnočasové aktivity a dovolenou
- příspěvek na penzijní/životní pojištění po prvním roce zaměstnání
- jazykové kurzy, vzdělávání, multisport karta