JavaScript Developer (21895)

Praha
9/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
80%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste ambiciózní Frontend Vue.js Developer se znalostí JavaScriptu a REST API? Staňte se dnes součástí úspěšné globální služby, která mění svět. Náš klient, který za pomoci cloudové platformy mění oldschoolový způsob uzavírání smluv a provádí digitalizaci dokumentů, má pro vás aktuálně volnou pozici na kontrakt přes CoolPeople. V této roli budete mít zodpovědnost za frontend a UX, zlepšovat použitelnost a každý den posouvat kupředu projekt pro české i zahraniční klienty. Těšit se můžete na pohodový tým, flexibilní pracovní dobu s možností home office a smysluplný projekt, na který budete rádi vzpomínat.

Náplň práce
- zlepšovat použitelnost a user experience
- zodpovědnost za frontend a UX
- každý den spolu s celým týmem posouvat projekt kupředu
- tvořit nejpoužívanější službu na elektronické uzavírání dokumentů v Evropě

Požadavky

- dobrá znalost Vue.js případně jiného frontend frameworku
- znalost JavaScript, HTML, REST API
- znalost Git, Composer, Docker
- zodpovědnost, samostatnost a chuť změnit svět

Výhody
- backend, PHP, Symfony

Benefity
- finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
- možnost ovlivňovat produkt pro přední české i zahraniční klienty
- volnost a možnost seberealizace při naplňující práci
- flexibilní pracovní doba s možností home office a částečné remote spolupráce
- pohodové, neformální pracovní prostředí v centru Prahy u metra
- měsíční budget na vzdělávání a osobní rozvoj