C++ Developer (21952)

Praha
10/2020
HPP Klient
40%
90 000 CZK
Hledáte nový zajímavý projekt, kde můžete ovlivnit výslednou podobu projektu? Umíte pracovat s moderním C++ a Python vám nedělá problém? Náš klient vyvíjí inovativní aplikace bezpečnostních systémů, které mohou reagovat s fotoaparáty, AI a integrují interaktivní 3D virtuální prostředí. Na HPP se připojíte k šikovnému týmu, který vyvíjí světově unikátní zabezpečovací systém. Těšit se můžete na krásné prostředí v menší firmě, neformální teambuildingy a možnost práce z domova.

Náplň práce
- vývoj zabezpečovacího systému
- občasná komunikace se zákazníky v angličtině
- ovlivňování podoby konečného produktu

Požadavky
- praxe s moderním C++ 11 a Python vývojem serverů na Linuxu
- dobrá znalost LAN/WAN sítí, TCP/IP protokolů a síťových technologií
- angličtina B1

Výhody
- znalost DB, SQL
- GIT

Benefity
- velká míra samostatnosti
- 2 dny HO
- sick days
- možnost zdokonalit se v AJ
- neformální teambuildingy
- moderní prostředí v menší firmě
- skutečný dopad na konečnou podobu reálného produktu a řešení
- v případě potřeby možnost krátkodobého ubytování

Mám zájem, kontaktujte mě