React Developer (21954)

Praha
12/2020
Kontrakt Klient
20%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste React.js Developer aspoň se 2 roky praxe a vyznáte se v JavaScriptu a API? Aktuálně mám otevřenou pozici na kontrakt ke klientovi, expandující společnosti s platformou na odložené platby. Budete vyvíjet frontendové aplikace jako je self-care či platební brána. Kromě finančních bonusů a skvělé neformální firemní kultury oceníte i VIP program u partnerských e-shopů a další slevy. Zaregistrujte se ještě dnes, ať vám nabídka neuteče.

Náplň práce
- vývoj React UI s pomocí moderních knihoven a přístupů
- spolupráce s ostatními členy vývojového týmu na nárhu API
- testování kódu a spolupráce s QA
- vývoj mobilní aplikace v CapacitorJS technologii
- možnost podílet se na technické strategii vývoje

Požadavky
- 2+ roky praxe s React.js
- JavaScript ES 2020
- Git
- API, HTML5 a CSS
- mobilní vývoj
- zkušenosti s testováním kódu

Benefity
- MultiSport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost, stravenky
- flexibilní pracovní doba, home office, 5 sick days
- slevy u partnerů, např. fyzioterapie, bio produkty, výhodnější operativní leasing
- čtvrtletní a roční bonusy, referral program
- neformální kultura a společné akce