Ruby Developer (21959)

Praha, Brno, Bratislava, Kosice, Zilina, Zvolen, Usti Nad Labem, Liberec, Ceske Budejovice, Plzeň, Hradec Kralove, Zlín, Olomouc, Ostrava, Jihlava, Pardubice, Mladá Boleslav
10/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Sháníte menší remote projekt, kde budete mít flexibilní pracovní dobu a možnost ovlivnit výsledný produkt? Náš klient je společnost, která se zabývá logickým propojování zákazníků s projekty, úkoly, výkazy, nabídkami či objednávkami. Na kontrakt přes CoolPeople se zapojíte do malého týmu šikovných odborníků a společně budete pracovat na vývoji frontendu i backendu české podnikatelské aplikace. Můžete se těšit na přátelskou atmosféru a zajímavý projekt, který můžete mít i okrajově.

Náplň práce
- vývoj české podnikatelské aplikace
- backend i frontend

Požadavky
- skriptovací programovací jazyk Ruby
- znalost Ruby on rails
- React

Benefity
- menší, přátelský tým
- možnost i jako boční projekt
- flexibilní pracovní doba
- part-time
- 100% HO