React Developer (21965)

Brno
9/2020 (3m+)
Kontrakt přes CP
20%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Nebaví vás rutina a chtěli byste velmi netypickou a zajímavou práci? Pojďte se podílet na rozvoji energetické sítě České republiky s využitím nadčasových konceptů a nejnovějších technologií. Na HPP hledám šikovného React vývojáře, který se dobře vyzná v JavaScriptu ES6. Zapojíte se do skvělého týmu a společně budete od základu vyvíjet zcela nový projekt. V této kreativní práci se můžete těšit na volnost při tvorbě, sympatický kolektiv a širokou škálu benefitů. Přihlaste se ještě dnes, budu se těšit na vaše životopisy.

Náplň práce
- používání nejnovějších, pravidelně updatovaných technologií pro vývoj front-endu
- vývoj zcela nového projektu od základu v JavaScriptu (React) za použití typového systému TypeScript
- volnost a zodpovědnost při tvorbě technických designů
- možnost pracovat s Java a návrhem a realizací API pro UI
- ElasticSearch
- práce v agilním prostředí

Požadavky
- znalost JavaScript ES6, HTML a CSS
- zkušenost s vývojem UI single-page aplikací v React, Redux
- techniky tvorby responzivního webu a odlišností prohlížečů
- frameworky pro tvorbu automatickych testů, Jest, Karma, Jasmine
- zkušenost s nějakým aplikačním rozhraním, REST api, WS

Výhody
- Node.js, Swagger, Next.js, Docker, Ruby, GIT
- samostatnost i týmový hráč
- zkušenost s velkými projekty
- zkušenost s UX

Benefity
- týden dovolené navíc, celkem 25 dnů
- odborné vzdělávání
- stravenky 100 Kč
- MultiSport karta
- příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv
- nápoje na pracovišti zdarma
- pružná pracovní doba
- HO