Python Engineer (21971)

Brno
10/2020
HPP Klient
40%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Ovládáte skvěle Python Cloudové myšlení vám není cizí? Láká vás nakouknout pod pokličku vývoji umělé inteligence? Mám pro vás aktuálně nabídku na pozici Python Engineer na HPP k našemu klientovi, společnosti v oblasti IT vývoje a výzkumu. Zapojíte se do přátelského týmu specialistů, který se věnuje AI technologiím a datové analýze. Můžete se tak těšit nejen na zajímavé projekty, ale i na 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport kartu a mnohé další benefity.

Náplň práce
- směřování vývoje na cloud-native component
- AI technologie
- práce s Kubernetes

Požadavky
- znalost výrobních standardů
- pokročilá znalost Python
- základní znalost Kafka, RabbitMQ
- základní znalost Docker, Kubernetes
- analytická mysl na řešení problémů s koncovým uživatelem
- C či C++

Výhody
- znalost strojového učení a ML Engines (TensorFlow)
- zpracování obrazu
- „hands on“ zkušenosti s vývojem SW rozsáhlých aplikací nasazených na více strojích
- CI / CD, Jenkins
- SQL, NoSQL, Graph DBs, Elastic Search
- základní HW inženýrské dovednosti

Benefity
- 5 týdnů dovolené
- 5 sick days
- telefon s firemním paušálem
- stravenky
- MultiSport karta
- jazykové kurzy
- zásoba kávy, čaje, ovoce a občasných japonských snacků