Python Engineer (21971)

Brno
10/2020
HPP Klient
40%
80 000 CZK
Ovládáte skvěle Python a Cloudové myšlení vám není cizí? Mám pro vás jedinečnou nabídku na HPP k našemu klientovi, lídrovi v oblasti sofistikovaných tiskových řešení. Zapojíte se do šikovného týmu, který se věnuje dvěma odvětvím: AI & Semantic Technologies a Advanced Data Analysis. Můžete se těšit na 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport kartu a mnohé další. Těším se na vaše životopisy.

Náplň práce
- směřování vývoje na cloud-native component
- AI technologie
- práce s Kubernetes

Požadavky
- znalost výrobních standardů
- pokročilá znalost Python
- C či C++
- Kafka, RabbitMQ
- Docker, Kubernetes
- analytická mysl na řešení problémů s koncovým uživatelem

Výhody
- znalost strojového učení a ML Engines (TensorFlow)
- zpracování obrazu
- „hands on“ zkušenosti s vývojem SW rozsáhlých aplikací nasazených na více strojích
- CI / CD, Jenkins
- SQL, NoSQL, Graph DBs, Elastic Search
- základní HW inženýrské dovednosti

Benefity
- 5 týdnů dovolené
- 5 sick days
- telefon s firemním paušálem
- stravenky
- MultiSport karta
- jazykové kurzy
- zásoba kávy, čaje, ovoce a občasných japonských snacků

Mám zájem, kontaktujte mě