Java Developer (21988)

Praha
10/2020
HPP Klient
20%
130 000 CZK
Jak by se vám líbilo být zaměstnáni s těmi nejlepšími v oboru, spolupracovat v častých hackatonech a užívat si výhody jako firemní snídaně a flexibilní home office? Na HPP hledám vášnivého Java Developera pro vývoj softwarového řešení včetně dodávky a nasazení. Mezi vaše odpovědnosti bude patřit provádění požadavků PM oddělení, definování funkčnosti systému a psaní kódu v různých jazycích. Pokud máte potřebnou praxi a plynulou angličtinu, neváhejte a pošlete mi svůj životopis níže.

Náplň práce
- dobře navržený, testovatelný kód na základě požadavků Product Managementu
- vývoj nového softwarového produktu od základu
- tvorba škálovatelných automatizovaných řešení pro zákaznickou základnu
- integrace softwarových komponentů do plně funkčního softwarového systému
- tvorba testů pro každou novou dodávku vývoje
- testy pro existující kód, aby byla zajištěna kompatibilita a stabilita
- dokumentace a údržba funkčnosti softwaru
- systémové analýzy, doporučení změn v zásadách a postupech

Požadavky
- zkušenosti s vývojem SW
- znalost jazyka Java, Collections, Multithreading, Spring Core
- objektově orientované programování
- obeznámení s obecnými vzory návrhů softwaru
- Git, Maven
- Postgres, NoSQL, SOLR, Elastic
- jednotkové testy, integrační testy
- zájem o moderní technologie, open-source
- plynulá angličtina

Výhody
- funkční programování

Benefity
- vysoce konkurenční plat
- kreativní prostředí se silným smyslem pro ownership
- časté hackatony
- vášeň pro automatizaci
- flexibilní HO
- globální velitelství nadnárodního prostředí
- otevřené a transparentní prostředí a plochý organizační diagram - věci jsou hotové rychleji
- stravenky
- firemní snídaně
- dotovaný domácí internet

Mám zájem, kontaktujte mě