Lead Analyst (22008)

Praha
10/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
150 000 CZK
Jste rozený lídr s praxí z prostředí finanční instituce? Hledám šikovného Stream Leadera v oblasti KYC/AML. Jako kontraktor přes CoolPeople budete řídit stream o 10 až 15 lidech, zejména analytiků, konzultantů a tech expertů. Bez analytických dovedností a znalosti KYC/AML se neobejdete, za odměnu vás však čeká velmi motivující platové ohodnocení, skvělý tým expertů a možnost i delší spolupráce. Těším se na vaše životopisy.

Náplň práce
- řízení streamu o 10 až 15 lidech
- převážně analytici, konzultanti, tech specialisté
- delegování úkolů na tým
- řídicí role

Požadavky
- manažerské dovednosti
- schopnost transformace požadavku z businessu na IT
- znalost KYC/AML
- praxe z prostředí finanční instituce v dané oblasti
- analytické dovednosti

Benefity
- moderní prostředí
- skvělý tým expertů
- možnost se rozvíjet osobně i profesionálně
- možnost delší spolupráce
- v současné době možnost remote

Mám zájem, kontaktujte mě