Azure Consultant (22025)

Praha
10/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pro předního systémového integrátora v oblasti návrhu, realizace a servisní podpory informačních a komunikačních systémů, hledám na hlavní pracovní poměr Azure Consultanta s dobrým přehledem v oblasti cloudových aplikací, služeb a datových komunikací. Zapojíte se do týmu specialistů na MS Azure a budete se podílet na rozvoji cloudového prostředí zákazníků a jeho integraci s on-premise prostředím. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí prestižní společnosti, flexibilní pracovní dobu s možností home office a jedinečné projekty, které Vám poskytnou skvělou příležitost prohloubit své zkušenosti a znalosti.

Náplň práce
- poskytování konzultací a navrhování řešení založených na Microsoft Azure, SharePoint a Office 365
- počítání TCO navrženého řešení
- rozvíjení prodeje řešení a služeb technickými argumenty
- nasazování navržených řešení
- návrh řešení, prezentace řešení, vedení PoC, PoV
- tvorba dokumentace (High Level Design, Low Level Design)
- nasazování technologií do produkčního prostředí (implementace, optimalizace)
- L3 podpora-řešení složitějších problémů
- rozšiřování produktového portfolia

Požadavky
- celkový rozhled v oblasti aplikací a cloud služeb a datových komunikací
- velmi dobrá znalost Microsoft Azure, Office 365 a SharePoint
- zkušenost 5 let v IT
- solidní seznam odpracovaných projektů

- certifikace Microsoft Azure Solutions Architect Expert, popř. Microsoft Office Specialist SharePoint

Benefity
- stabilní zavedená firma s projekty v největších firmách v bankovnictví, pojišťovnictví, stavebnictví, státní správě i výrobě
- možnost stabilního angažmá, účasti na prestižních projektech a možnost neomezeného vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- možnost občasného home office