Android Developer (22033)

Brno
9/2020
HPP Klient
40%
75 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jste mobilní vývojář a vývoj nativních aplikací pro Android nebo iOS je váš koníček? Rozjíždíte rádi nové projekty, na kterých se lze hodně naučit? Mám pro vás jedinečnou příležitost na HPP pro našeho klienta, jednu z největších poradenských společností ve svém oboru, kombinující nejlepší know-how z bankovnictví a finančního poradenství. Přidáte se do zkušeného týmu a dostanete možnost zapojit se do návrhu uživatelského rozhraní a ovlivnit výběr technologií i návrh nových funkcí. Můžete se těšit na jedinečnou kulturu pracovního prostředí, kde má každý možnost přeměnit svůj sen v realitu.

Náplň práce
- nová mobilní aplikace pro Android nebo iOS
- možnost zapojit se do návrhu uživatelského rozhraní a analýzy
- možnost ovlivnit výběr technologií i návrh nových funkcí

Požadavky
- zkušenosti s vývojem nativních mobilních aplikací pro Android nebo iOS
- verzování v GITu
- znalost code review či psaní automatických testů

Benefity
- motivující odměny za dobře vykonanou práci
- unikátní a rychle se rozvíjející projekt
- moderní pracovní prostředí
- flexibilní nastavení pracovní doby