Junior JavaScript Developer (22047)

Brno
10/2020
HPP Klient
45 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chtěli byste se stát špičkou v JavaScriptu? Mám pro vás jedinečnou možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráce v  moderním prostředí výzkumné organizace. Na HPP hledám Junior JavaScript Developera se znalostí HTML, CSS a relačních databází. Zapojíte se do přátelského týmu, který se věnuje vývoji interního informačního systému, jeho modulů a případně dalších podpůrných aplikací založených na platformě webového prohlížeče. Čeká vás zajímavá a různorodá práce v kolektivu zkušených vývojářů, od kterých se můžete hodně naučit, flexibilní pracovní doba s možností home office a přátelské, příjemné prostředí.

Náplň práce
- vývoj interního informačního systému (intranet)
- vývoj modulů a příp. dalších podpůrných aplikací
  založených na platformě webového prohlížeče
- časem možnost samostatných projektů pro výzkumné divize (GIS, laboratoře, …)

Požadavky
- zájem o programování v JavaScriptu
- znalost objektového programování (např. z PHP, Ruby, …)
- znalost relačních databází (MySql, PostgreSql)
- znalost HTML, CSS

- zkušenosti s JS technologiemi (React, Google Closure, Node.js, Coffeescript)
- zkušenosti s tvorbou webových aplikací/stránek
- zkušenosti s návrhem UI, principy responsivního designu
- zkušenosti s verzovacími systémy (git)

Benefity
- pružná pracovní doba a možnost občasné práce z domova
- příjemné prostředí kooperujícího pracovního týmu
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma)
- dotované stravování v místě pracoviště
- pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce
- podpora dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní výzkumné organizace