DevOps Engineer (22061)

Praha
10/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
30%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jedinečná nabídka na dohled. Sháním šikovného DevOps Engineera pro našeho předního klienta, který se specializuje na audit, finanční poradenství a risk management. Na kontrakt přes CoolPeople se zapojíte do týmu odborníků a budete spolupracovat na vývoji inovativních digitálních řešení a monitoring výkonu aplikací. Můžete se těšit na stabilní zázemí silné společnosti a skvělý kolektiv, ve kterém je o zábavu postaráno. Těším se na vaše životopisy.

Náplň práce
- vývoj inovativních digitálních řešení a transformací pro české i mezinárodní klienty
- měření a monitoring výkonu a fungovaní aplikací
- příprava škálovaných řešení
- řešení údržby lokální infrastruktury
- automatizace při správě infrastruktury

Požadavky
- zkušenosti s analyzováním a řešením potřeb pro spolehlivý chod infrastruktury
- znalost Cloudu
- Git, Apache, Tomcat, Jenkins
- Bamboo, Docker, Kubernetes (Rancher), Nginx

Benefity
- moderní prostředí přední nadnárodní společnosti
- možnost HO
- flexibilní pracovní doba