Windows Administrator (22078)

Praha
9/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
30%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Vyznáte se v operačním systému MS Windows jako ve vlastních botách? Chtěli byste práci, která má smysl a jejíž výsledky jsou viditelné? Připojte se k fajn týmu společnosti, která poskytuje unikátní televizní, rozhlasové a internetové infrastruktury. Na kontrakt přes CoolPeople hledám šikovného Windows Administrátora, který zabezpečí plynulý chod Windows Server prostředí a bude jej dále rozvíjet. Bez nadšení pro IT se neobejdete, ale pokud splňujete vše důležité, můžete se těšit na uvolněné prostředí, skvělou práci a možnost home office.

Náplň práce

- správa a rozvoj OS MS Windows Sever prostředí

- implementace a správa bezpečnostních a síťových technologií

- účast na podnikových projektech

- správa virtualizované platformy VMware

- tvoření technické dokumentace

- cokoliv budete považovat za důležité, dostanete prostor pro vlastní návrh řešení a realizaci

Požadavky

- výborná znalost OS MS Windows Server 2008 - 2019

- PowerShell

- zkušenost s MS produkty: MS SQL, SharePoint, AD, Exchange, Terminal Services

- dobré znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti

- orientace v síťových technologiích L2 switching (Cisco, Juniper)

- znalost síťových služeb DNS, DHCP, SMTP, 802.1x, TCP/IP, Firewall

- základní znalosti a dovednosti v oblasti správy virtualizace, VMware

- nadšení pro IT a ochota se dále vzdělávat

Výhody

- jakákoliv znalost OS Linux

- zodpovědnost

- pečlivost a samostatné myšlení

- týmový hráč

Benefity

- skvělá parta

- uvolněná atmosféra, neformální prostředí

- minimum nudných reportů