JavaScript Developer (22081)

Brno
9/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem zařízení a řešení pro veřejnou dopravu, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného JavaScript vývojáře se znalostí a zkušeností s algoritmizací a programováním. Společně se sehraným týmem zkušených profesionálů se budete podílet na vývoji nového webového rozhraní pro interní aplikace. Jedná se o práci s vysokou mírou seberealizace v úspěšné společnosti, která určuje technologický směr v daném oboru v oblasti vývoje dispečerských systémů pro řízení a sledování dopravy. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu s možností občasného home office.

Náplň práce
- aktivní účast na celém cyklu vývoje
- komunikace se zákazníkem
- spolupráce s odborníky na vývoj HW
- návrh a vývoj SW + spolupráce s ostatními členy SW týmu
- testování, předání a instalace díla
- analýza současného stavu, návrh a realizace vlastních inovativních řešení

Požadavky
- bohaté zkušeností s Javascript, HTML5, CSS, TypeScript, Angular, REST API
- umět pracovat s verzovacími nástroji
- schopnost psát čistý a udržitelný kód
- schopnost tvořit dobrou dokumentaci kódu
- znalosti a zkušenosti s algoritmizací a programováním na úrovni
  vysokoškolského studia v oboru (ať už získané studiem či prací)
- schopnost porozumění anglické dokumentace
- samostatné rozhodování

- zkušenosti s některými z technologií (NodeJS, Docker, databáze, React)
- UI/UX design dovednosti

Benefity
- práce v mladém kolektivu
- volná pracovní doba
- velmi výhodné platové podmínky
- služební vůz
- stravenky