C# Developer (22082)

Brno
9/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem zařízení a řešení pro veřejnou dopravu, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného C# Developera s pokročilou znalostí objektově orientovaného programování. Společně s týmem zkušených odborníků se pustíte vývoje unikátního softwaru pro dispečerské systémy ve veřejné dopravě. Můžete se těšit na práci s vysokou mírou seberealizace v úspěšné společnosti, která určuje technologický směr  v oblasti vývoje dispečerských systémů pro řízení a sledování dopravy, flexibilní pracovní dobu a skvěle sehraný tým zkušených odborníků.

Náplň práce
- aktivní účast na celém cyklu vývoje
- komunikace se zákazníkem
- spolupráce s odborníky na vývoji HW
- spolupráce na přípravě OS Linux
- návrh a vývoj SW + spolupráce s ostatními členy SW týmu
- testování, předání a instalace díla
- analýza současného stavu
- návrh a realizace vlastních inovativních řešení

Požadavky
- VŠ vzdělání elektrotechnika nebo informatika
- pokročilá znalost objektově orientovaného programování
- základní znalost komunikačních protokolů
- pokročilá znalost MS SQL (či podobné)
- pokročilá znalost programování v C#
- základní znalost OS Linux
- schopnost čtení anglické dokumentace a literatury
- samostatné rozhodování (schopnost navrhnout SW architekturu)
- agilní přístup k vývoji
- ochota neustále se profesně vzdělávat

Benefity
- práce v agilním kolektivu
- volná pracovní doba
- velmi výhodné platové podmínky
- služební vůz
- stravenky