Java Developer (22083)

Ostrava
10/2020
HPP Klient
50%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Představte si práci, kde si sami můžete zvolit, kdy chcete pracovat z pohodlí domova a kdy byste radši na kávu a kus řeči do kanceláře. Přidejte k tomu možnost vycestovat, 30 dní dovolené a víte vše potřebné o mé aktuální skvělé nabídce. Jako zkušený Java Developer se na HPP připojíte ke společnosti vyvíjející vlastní nástroj pro integraci dat, ať už on premise či v cloudu. Zapojíte se do implementace a managementu integračních systémů a stanete se hvězdou uživatelům po celé Evropě.

Náplň práce
- vývoj vlastního nástroje pro integraci dat různých formátů a velikostí
- aplikace cílené na západoevropský trh
- implementace a management integračních systémů v celé Evropě

Požadavky
- minimálně SŠ vzdělání v IT oboru
- zkušenosti v oblasti developmentu, primárně v Java min. 2 roky
- aktivní angličtina

Výhody
- JavaScript či React.js
- znalost Dockeru, Kubernetes
- zkušenost s implementací CI-CD pipelines (Např: GITLab CI/CD, GoCD, Jenkins) a správou microservices
- znalost log frameworků, např. ELK
- monitorovací tooly jako Prometheus, Icinga2, Kibana, Grafana atd.
- zkušenost s NoSQL, př. Cassandra, MongoDB
- zkušenost s relačními databázemi, př. MariaDB, PostgreSQL
- znalost němčiny

Benefity
- zajímavé mezinárodní projekty s možností cestovat
- 30 dní dovolené ročně
- flexibilní pracovní doba
- možnost HO
- jazykové kurzy v rámci pracovní doby
- stravenky
- občerstvení na pracovišti