React Developer (22088)

Praha
10/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jak by se vám líbilo pracovat v kolektivu, u kterého jsou LAN party a nevíkendové "stmelovačky" na denním pořádku? Hledám šikovného React či React Native vývojáře na HPP ke klientovi, který poskytuje přidané funkce živému televiznímu vysílání. Zapojíte se do skvělého týmu a budete pracovat na komplexním entertainment produktu, který v Evropě denně používá přes milion uživatelů. Čeká vás vytváření nových funkcí, zlepšování uživatelského prostředí a díky různým agregacím usnadňování konzumace video obsahu. Těšit se můžete na unikátní firemní kulturu, motivující plat a pestrá škála benefitů.

Náplň práce
- technologický vývoj, funkcionality a provoz IPTV-OTT platformy, na které běží špičky TV ve střední a východní Evropě
- úzká spolupráce mezi týmy

Požadavky
- schopnost psát kvalitní a čistý kód
- prokazatelné zkušenosti s React nebo React Native
- zkušenost s nativním vývojem aplikací pro iOS a Android platformy a vývoj pro embedded zařízení
- orientace v HTTP, CSS jazyku a verzovacím nástroji Git
- znalost Jira a Linux
- aktivní čeština či slovenština
- aktivní angličtina pro pro čtení a psaní technické dokumentace

Benefity
- moderní office, přátelské zázemí
- chillout zóna, retro gamesky, posezení na střešní terase s výhledem
- bezva kolektiv, uvolněná přátelská atmosféra, otevřená komunikace
- work-life balance
- flexibilní pracovní doba s core 10-16 h, možnost homeoffice, sick days, stabilizační dovolená
- vlastní výběr konferencí po celé Evropě, interakce na ReactiveConf; IBC; COFIT
- LAN party (CS:GO je srdcovka), nevíkendové stmelovačky, úterní snídaně
- neomezená zásoba kvalitní kávy, fresh ovoce pro imunitu, další občerstvení
- k platu finanční odměna a pestrá škála benefitů, např. roční lítačka na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny, stravenková karta, multisportka atd.