Java Developer (22106)

Brno, Ceske Budejovice
10/2020
HPP Klient
40%
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Dokážete si přestavit provoz kanceláří bez zbytečných drátů a papírů? Pro našeho klienta, který se věnuje kompletnímu vývoji software na míru od návrhu, přes vývoj a testování, až po support dodaných aplikací, hledám na hlavní pracovní poměr motivovaného Java Developera s dobrou znalostí OOP konceptů a webových služeb. Budete se věnovat vývoji unikátního ECM produktu pro zavedení kanceláře budoucnosti na nové platformě Workplace Hub. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a skvěle sehraný tým zkušených kolegů.

Náplň práce
- vývoj zákaznických řešení na platformě JAVA
- vývoj vlastního ECM produktu pro zavedení kanceláře budoucnosti (bez papíru a drátů) na
   nové platformě Workplace Hub
- v případě zájmu práce na projektech společnosti na nadnárodní úrovni

Požadavky
- bohaté zkušenosti s programováním v Javě
- dobrá znalost OOP konceptů
- znalost DB systémů (PostgreSQL)
- Hibernate
- HTML5, CSS3
- zkušenosti s JavaScriptem, Typescriptem
- znalost webových služeb (SOAP, REST API)
- znalost AJ v psané formě

Benefity
- zkušený tým specialistů
- otevřenost, podpora a rozvoj inovativních nápadů
- velmi příjemná a profesionální firemní kultura
- profesní rozvoj a školení
- multisport karta
- tréning AJ
- stravenky (100Kč/den)
- 25 dní dovolené
- 2 dny Sick day
- pružná pracovní doba
- home office
- mobil dle svého výběru s firemním tarifem i k soukromému využití