IT Support (22170)

Zlín
10/2020
HPP Klient
40%
40 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jste supporťák tělem i duší a víte, že podpora není jen o restartování aplikace? Skvělé, jelikož pro našeho klienta zaměřeného na vývoj vlastního systému používaného lokálními i mezinárodními zákazníky ve stavebnictví a automotive, hledám na hlavní pracovní poměr IT Support se zkušeností s prací na Helpdesku a zákaznickou podporou pokročilých aplikací. Budete se věnovat řešení podpory interně vyvinutých aplikací z oblasti stavebnictví a automotive, řešit potíže vzniklé na straně zákazníka a okrajově se podíváte na správu sítí. Můžete se těšit na neformální atmosféru s přátelským týmem profesionálů, flexibilní pracovní dobu s možností až 40% home office a moderní pracovní vybavení.

Náplň práce
- řešení podpory vyvinutých aplikací z oblasti stavebnictví a automotive
- řešení potíží u zákazníků (např. e-mailové a doménové servery, SQL servery a antiviry),
- okrajově budete dělat správu sítí
- občasné služební cesty k zákazníkům

Požadavky
- SŠ vzdělání
- Aj na komunikativní úrovni
- znalost pokročilého nastavení a užívání aplikací Windows 7-10
- znalost pokročilého nastavení a Windows server 2008-2016
- zkušenosti s MS SQL
- zkušenosti s Helpdesk
- schopnost komunikovat s lidmi

Výhody
- znalost Linux

Benefity
- neformální atmosféra, dobré kafe a denně ovoce a zelenina
- 25 dnů dovolené
- sick days - 3 dny ročně
- za každý den stravenka za 118,-Kč a 4x do roka volnočasové poukázky v hodnotě 1.000,- Kč
- příspěvek na penzijní připojištění od 500,-Kč měsíčně podle délky trvání pracovního poměru
- možnost vratné bezúročné zápůjčky až do výše 100.000,- Kč
- možnost občasné práce na Home Office
- služební laptop a služební mobilní telefon
- nové a moderní kanceláře v centru Uherského Hradiště atd.