Windows Specialist (22176)

Brno
10/2020
HPP Klient
20%
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Máte bohaté zkušenosti s nasazením komponent Windows? Pro našeho klienta, který se věnuje vývoji, výrobě a poprodejnímu servisu informačních a komunikačních technologií, na HPP hledám Windows Specialistu s analytickým myšlením a zodpovědným přístupem k řešení problémů. Budete zodpovědný za koordinaci, návrh a řízení projektů na digitalizaci a automatizaci interních procesů firmy se zaměřením na produkty Microsoft Office 365, SharePoint, Teams, Power Automate a Power Apps. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu nadnárodní společnosti, flexibilní pracovní dobu a možnost využití home office

Náplň práce
- koordinace, návrh a řízení projektů na digitalizaci a automatizaci interních procesů firmy se
  zaměřením na produkty Microsoft Office 365, SharePoint, Teams, Power Automate a Power Apps
- spolupráce s uživateli na vytváření nových flow, procesů, formulářů a aplikací v prostředí
  Microsoft Office 365

Požadavky
- znalost prostředí Microsoft Office 365 a jeho komponent
- minimálně SŠ vzdělání
- komunikativní znalost angličtiny
- samostatnost, zodpovědný přístup k řešení problémů
- analytické myšlení a schopnosti

Výhody
- zkušenosti s vedením projektů

Benefity
- práce v přátelském kolektivu nadnárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a růstu
- 25 dnů dovolené
- sick day
- stravenky
- Flexi Pass
- MultiSport karta s firemní posilovnou
- jazykové kurzy a firemní akce pro zaměstnance