PHP Developer (22204)

Praha
11/2020
Kontrakt Klient
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Umíte si představit, jak svými zkušenostmi z programování v PHP měníte globální trh nemovitostí, a to z pohodlí vašeho domova? Na kontrakt k našemu klientovi hledám zkušeného PHP Developera s velmi dobrou analytickou schopností. Vaším hlavním úkolem bude vývoj jedinečné aplikace, schopné propojit nájemníky s budovou, která jim umožní i využívání nejrůznějších služeb jako poskytování informace o dění v budově a využívat IoT a smart building integrace. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, skvěle sehraný tým kolegů a flexibilní pracovní dobu s možností 100% home office.

Náplň práce
- spolupráce s týmem na vývoji nových funkcionalit (od požadavků na produkt po integrace třetích stran)
- spolupráce na tvorbě robustního a udržitelného řešení pro tisíce budov po celém světě
- mentoring méně zkušených vývojářů

Požadavky
- ideálně 4 roky zkušeností s PHP
- velmi dobré analytické schopnosti
- schopnost čtení technické dokumentace
- dobrá úroveň anglického jazyka (mluvená i psaná)

Benefity
- 25 dní placené dovolené
- kredit 7 000 Kč na vzdělávání (knihy, kurzy atd.)
- vstupy na workshopy a konference (po dohodě)
- pohodové kanceláře a terasa s výhledem ve Fórum Karlín
- flexibilní pracovní doba
- mezinárodní teambuildingy s celým Spaceflow týmem
- přístup na přednášky, workshopy, networking s dalšími startupy
- speciální nabídky od našich partnerů
- kafe a nápoje zdarma
- arkádové hry, ping-pong, tělocvična
- Multisport karta