Monitoring Specialist (22218)

Praha
10/2020
HPP Klient
40%
65 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Chcete se stát expertem v oboru a získat jedinečnou znalost dohledových technologií jako např. Application Performance Managment? Jako Specialista Monitoringu se na HPP stanete součástí sehraného týmu profesionálů, kde se koncentrují detailní znalosti nejen z oblasti monitoringu, ale i širokého IT spektra. Zapojíte se do správy a rozvoje unikátního podnikového systému, který zastřešuje provozní a bezpečnostní monitoring důležitých bankovních aplikací. Čeká vás široká škála benefitů, mimo jiné 5 týdnů dovolené, možnost home office a pohodová pondělní rána, na která se budete těšit.

Náplň práce
- zastřešování provozního a bezpečnostního monitoringu důležitých bankovních aplikací
- zajištění efektivity provozu
- udržitelný rozvoj
- dodržení technologických standardů
- bezpečnostní politika
- vstupní a rekurentní náklady

Požadavky
- 5 let praxe v oblasti návrhu/vývoje/provozu IT technologií
- zkušenosti v oblasti monitoringu aplikací a infrastruktury
- orientace v metrikách monitorování aplikačních a webových serverů
- zkušenosti se správou aplikací na platformě Linux (RHEL)
- praxe se správou a profilingem Java a .NET aplikací
- odborná znalost skriptování v Shell
- angličtina B2

Výhody
- zkušenost se správou messaging platformy (IIB, MQ)
- orientace v technologiích kontejnerizace
- analytické myšlení
- týmový hráč

Benefity
- možnost dále rozvíjet své analytické a komunikační dovednosti
- navrhovat zavádění nových technologií
- příležitost nasbírat zkušenosti a znalosti z Široké oblasti IT technologií
- kariérní rozvoj
- odpovídající finanční ohodnocení
- širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů zdravotního volna
- HO
- příspěvek na stravování
- Cafeteria