Monitoring Specialist (22218)

Praha
11/2020
HPP Klient
40%
65 000 CZK

Chcete se stát expertem v oboru a získat jedinečnou znalost dohledových technologií jako např. Application Performance Managment? Jako Specialista Monitoringu se na HPP stanete součástí sehraného týmu profesionálů, kde se koncentrují detailní znalosti nejen z oblasti monitoringu, ale i širokého IT spektra. Zapojíte se do správy a rozvoje unikátního podnikového systému, který zastřešuje provozní a bezpečnostní monitoring důležitých bankovních aplikací. Čeká vás široká škála benefitů, mimo jiné 5 týdnů dovolené, možnost home office a pohodová pondělní rána, na která se budete těšit.

Náplň práce

- zastřešování provozního a bezpečnostního monitoringu důležitých bankovních aplikací

- zajištění efektivity provozu

- udržitelný rozvoj

- dodržení technologických standardů

- bezpečnostní politika

- vstupní a rekurentní náklady

Požadavky

- 5 let praxe v oblasti návrhu/vývoje/provozu IT technologií

- zkušenosti v oblasti monitoringu aplikací a infrastruktury

- orientace v metrikách monitorování aplikačních a webových serverů

- zkušenosti se správou aplikací na platformě Linux (RHEL)

- praxe se správou a profilingem Java a .NET aplikací

- odborná znalost skriptování v Shell

- angličtina B2

Výhody

- zkušenost se správou messaging platformy (IIB, MQ)

- orientace v technologiích kontejnerizace

- analytické myšlení

- týmový hráč

Benefity

- možnost dále rozvíjet své analytické a komunikační dovednosti

- navrhovat zavádění nových technologií

- příležitost nasbírat zkušenosti a znalosti z Široké oblasti IT technologií

- kariérní rozvoj

- odpovídající finanční ohodnocení

- širokou nabídku zaměstnaneckých výhod

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- 5 týdnů dovolené

- 5 dnů zdravotního volna

- HO

- příspěvek na stravování

- Cafeteria

Mám zájem, kontaktujte mě