IT Analyst (22225)

Praha
11/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pokud si myslíte, že bankovní sektor je nudný, neměli jste ještě šanci pracovat u našeho klienta. Kromě různých výhod společnosti a příležitostí k rozvoji kariéry budete těžit ze skvělé atmosféry, na kterou se budete těšit. Na HPP se stanete součástí sehraného mezinárodního týmu, takže angličtina je pro každodenní komunikaci nezbytná. Jako talentovaný technický analytik pro CFT a přenos dat bude vaší hlavní odpovědností optimalizace datových toků mezi systémy a zeměmi. Nenechte si ujít tuto příležitost, přihlaste se hned.

Náplň práce
- návrh, vytváření, optimalizace datových toků mezi různými systémy a zeměmi a také správa dokumentace (hlavní komponenty datových toků - CFT server, IBM MQ, SCP / SSH / FTP převody, automatické plánování a skripty)
- poskytování podpory L3 pro produkční prostředí, spolupráce na produkčních problémech
- eskalace a hlášení incidentů, plnění požadavků a správa vydání
- předání projektů do produkčního režimu
- každodenní spolupráce s různými stranami, externími společnostmi, zeměmi v regionu (FR, SK, RO, HU, BG)

Požadavky
- bakalářský titul nebo ekvivalent v letech pracovní zkušenosti v IT prostředí
- znalost skriptovacích enginů (Bash, PowerShell atd.)
- pokročilá znalost protokolů pro přenos dat, nástroje - SCP / SSH, Connect direct, FTP
- použití klíčů RSA, šifrování datových přenosů - praktické znalosti systému ticketů (např. JIRA, Service now…)
- základní znalost a použití operačních systémů Linux, Unix, Windows a variant klastrů
- Angličtina B2

Výhody
- Axway CFT - motory pro řazení zpráv, znalost IBM MQ

Benefity
- uvolněný týmový duch a mnoho společných firemních akcí
- útulné pracovní prostředí
- zázemí silné bankovní společnosti
- 28-30 dní dovolené pro vaši relaxaci
- 100 Kč stravenky (společnost platí 74 Kč)
- příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity - v našem životě není důležitá jen práce
- a mnoho dalších výhod společnosti, které vás potěší