Security Architect (22243)

Praha
10/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Mám tu velmi zajímavý projekt pro ambiciózního Cyber Security Architekta na kontrakt přes CoolPeople. Připojíte k šikovnému týmu, který podporuje správu a snižování rizik kybernetické bezpečnosti. Budete zodpovědní za sladění globálního rizika v oblasti kybernetické bezpečnosti s obchodními a technologickými prioritami a implementaci bezpečnostních kontrol napříč společností. Můžete se těšit na skvělý tým pohodářů a dlouhodobý projekt, na který budete rádi vzpomínat.

Náplň práce
- sladění globálního rizika v oblasti kybernetické bezpečnosti s obchodními a technologickými prioritami
- implementace bezpečnostních kontrol napříč společností v jednotném designu
- poskytování poradenských služeb operačním týmům na platformách kyber bezpečnosti
- přispívání k transformaci a optimalizaci kybernetické bezpečnost, průběžné údržby a úpravy zabezpečení
- detekce, identifikace a řešení kybernetických událostí a hrozeb
- komunikace s kolegy napříč oddělením

Požadavky
- ISO27001
- ISMS
- SIEM
- znalost zavedených postupů a konceptů při kyber ochraně a snižování rizik napříč technologickou infrastrukturou

Benefity
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- dlouhodobá spolupráce