Operations Specialist (22251)

Praha
1/2021
HPP Klient
50%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte rádi tools, které zlepší fungování provozního týmu? Baví vás operativa a posouvání hranic co nejblíže k dokonalosti? Mám pro vás to pravé. U našeho klienta se na HPP stanete IT Operations Specialist. Budete mít na starosti zajištění plynulého IT provozu s důrazem na automatizaci manuálních činností. Můžete se těšit na možnost profesního rozvoje, minimální byrokracii na pracovišti a práci s nejnovějšími technologiemi.

Náplň práce
- samostatný a zodpovědný přístup při řešení přidělených IT incidentů
- identifikace, analýza příčin a návrh řešení IT problémů (opakujících se IT incidentů) vedoucí ke snížení jejich počtu
- proaktivní a zodpovědný přístup k podpoře interních uživatelů
- komunikace s ostatními týmy v rámci společnosti
- správa a reporting z nástrojů a návazných IT systémů
- tvorba a aktualizace dokumentace / procesů
- datová analýza a predikce chování systémů
- snaha o automatizaci korektivních

Požadavky
- znalost container platformy OpenShift (entr. Kubernetes), Dockers/Pods
- časová flexibilita
- znalost aspoň v jedné z následujících oblastí:
- IT operations reporting, dashboardy (Grafana)
- automatizace nápravných opatření (Scripting, Ansible, OpenShift/K8s)
- application performance monitoring
- datová analýza, predikce chování systémů

- zkušenosti s automatizací nápravných opatření (Scripting, Ansible)
- zkušenosti s datovou analýzou, predikce chování systémů
- znalost nebo certifikace z ITIL metodiky
- zkušenosti z NOC operations týmů
- zkušenosti s helpdesk nástroji – Jira, OpsGenie
- zkušenosti s monitoring nástroji – Nagios, Prometheus
- zkušenosti s container platformami a s aplikačními servery
- znalost programovacího jazyka

Benefity
- možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení
- práci v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií
- příspěvek na stravování 109 Kč denně
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days / rok
- možnost HO s příspěvkem na internetové připojení
- odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- příspěvek na kulturu
- volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
- zvýhodněné volání pro rodinu a slevy u partnerů
- motivační platové ohodnocení ovlivněné vašimi schopnostmi