Application Specialist (22253)

Praha
11/2020
HPP Klient
20%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jak by se vám líbila možnost vybrat si své zaměření dle vlastních znalostí a preferencí? Pro našeho klienta, působícího v oblasti finančnictví, hledám na HPP ideálního kandidáta na pozici Application Support Specialist. Sami si budete moct zvolit, zda se chcete věnovat CRM systému, Data Transfers nebo Frontend a Middleware aplikacím. Budete mít za úkol podporu a optimalizaci svěřených systémů a za vaši těžkou práci vás odměna nemine. Těšit se můžete na nadstandardní balíček benefitů, skvělou pracovní atmosféru a motivační plat. Ozvěte se ještě dnes, ať vám nabídka neuteče.

Náplň práce
- support svěřených aplikací a optimalizace výkonnosti svěřených systémů
- aktualizace dokumentace, aktualizace provozního deníku / konfigurační databáze
- zajištění včasného a korektního přenosu a zpracování dat ve svěřených systémech
- diagnostika, analýza a řešení incidentů a požadavků od koncových uživatelů

Požadavky
- buď základní znalost Linux/Unix systémů a skriptování, nebo Windows OS a klastrové varianty
- buď znalost principů fungování JVM, nebo Bash, PowerShell
- znalost Java based middleware aplikačních plaforem
- základní znalosti ITIL
- angličtina B2
- Data Transfer: scp/ssh, connect direct, ftp, JIRA, Service now atd.
- F/E a Middleware: Apache WWW/Tomcat, Jboss Fuse, Docker
- využívání nástrojů typu Ansible Gitlab apod.

Výhody
- zkušenosti s Content management system (CMS) Adobe F5
- zkušenosti s IBM WebSphere Application Server
- zkušenosti s Axway API Gateway či CFT
- znalost webových technologií (HTML,XML,JSP)
- praxe na podobné pozici

Benefity

- zajímavá perspektivní práce s možností dalšího profesního rozvoje
- podpora vašeho vzdělávání a seberealizace
- pohodový kolektiv a řada společných firemních akcí
- příjemné pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
- zázemí mezinárodní společnosti v oblasti bankovnictví
- 28 – 30 dnů dovolené pro pořádný odpočinek
- stravenky v hodnotě 100 Kč, z čehož vám hradíme 74 Kč
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity, protože nejen prací je člověk živ