Application Engineer (22254)

Praha
11/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Přemýšlíte o změně k zaměstnavateli, který si vás bude náležitě vážit? Chcete se cítit podporováni ve vašem profesním růstu, být obklopeni skvělými profesionály a cítit se v práci prostě dobře? Hledám ambiciózního Application Platform Engineer pro našeho zákazníka působícího v oblasti financí. Budete se podílet na návrhu a implementace řešení aplikačních platforem a monitorovat výkonnost svěřených systémů, to vše za úzké spolupráce se členy z ostatních týmů. Jako permanentní kontraktor se můžete těšit na motivující finanční ohodnocení, silné zázemí bankovní společnosti a dny volna navíc na pořádný odpočinek.

Náplň práce
- návrh a implementace řešení aplikačních platforem, automatizace a předávání do provozu
- monitorování a optimalizace výkonnosti svěřených systémů a aplikací
- úzká spolupráce s business analytiky, IT architekty a dalšími IT a business uživateli aplikací na interním vývoji a projektech a při nasazování nových verzí do produkčního prostředí
- dodržování pravidel pro řízení změn (aktualizace dokumentace, aktualizace provozního deníku / konfigurační databáze)
- diagnostika, analýza a řešení incidentů a požadavků od L1 podpory, spolupráce s application support team a developery
- tvorba a aktualizace dokumentace, metodiky a postupů pro návrh a provoz svěřených systémů a databází

Požadavky
- znalost Linux / Unix systémů a skriptování
- Apache Tomcat, JBoss Fuse, IBM WebSphere Application Server, nebo podobný Java container
- znalost automatizace infrastruktury, Ansible, Satellite
- znalost webových technologií, HTML, XML, JSP
- znalost in-memory technologií, např. Redis
- analytické schopnosti
- základní znalosti ITIL
- anglický jazyk B2
- samostatnost, odpovědnost
- schopnost týmové spolupráce

- znalost kontejner based technologií (např. Docker, Kubernetes)
- SQL
- zkušenosti s API Gateway
- praxe na podobné pozici

Extras
- zajímavá perspektivní práce s možností dalšího profesního rozvoje
- podpora vašeho vzdělávání a seberealizace
- pohodový kolektiv a řada společných firemních akcí
- příjemné pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
- zázemí silné mezinárodní společnosti v oblasti bankovnictví
- 28 – 30 dnů dovolené pro pořádný odpočinek
- stravenky v hodnotě 100 Kč, ze které vám hradíme 74 Kč
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity, protože nejen prací je člověk živ
- řada dalších firemních benefitů, které si užijete