C# Developer (22295)

Brno
10/2020
HPP Klient
65 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Chcete využít své bohaté zkušenosti s programováním webových služeb? Staňte se součástí globální společnosti, která patří mezi nejúspěšnější značky na trhu a pojďte se podílet na zajímavých projektech, které reagují na nejnovější trendy v oblasti FinTech a pojišťovnictví. Jakožto Senior C# Developer se postaráte o návrh, vývoj a správu aplikací, modulů, systémů a databází. Aktivně se zapojíte do definice standardů pro vývoj aplikací a návrhu architektury cílového řešení a jeho začlenění mezi stávající systémy Můžete se těšit na zajímavou a zodpovědnou práci v silné a stabilní společnosti, flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce z domova a jedinečnou příležitost osobního rozvoje a profesního růstu.

Náplň práce

- návrh, vývoj a správa aplikací, rozhraní, modulů systémů

- návrh funkčností a uživatelského rozhraní

- návrh architektury cílového řešení a jeho začlenění mezi stávající systémy

- vytváření a udržování technické dokumentace (datové modely, procesní modely, popisy rozhraní)

- spolupráce s dodavateli IS třetích stran

- aktivní podílení se na definici standardů pro vývoj aplikací

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- min. 3 roky praxe na obdobné pozici

- velmi dobré znalosti C#, .NET Framework a objektově orientovaného programování

- zkušenosti s vývojem služeb (WCF, Web API)

- znalost relačních databází (MS SQL Server) a SQL jazyka a XML

- znalost návrhových vzorů a unit testů

- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

- týmového ducha, flexibilitu, aktivní přístup k práci

Výhody

- znalost UML

Benefity

- zajímavá a zodpovědná práce v silné a stabilní společnosti

- férový přístup s možností seberealizace

- flexibilní pracovní doba včetně možnosti home office

- 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna za rok

- stravenky, firemní akce, občerstvení na pracovišti

- systém cafeterie

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- sleva na firemní produkty/služby, vzdělávací kurzy/školení

- exkluzivní benefity pro nastávající rodiče

- možnost osobního rozvoje a profesního růstu